Sennik Adam i Ewa

Sennik Adam i Ewa:

Znaczenie snu o Adamie i Ewie.

Marzenie senne o Adamie i Ewie reprezentuje ten aspekt naszego życia, w którym zaczynamy od przysłowiowego zera, lub zaczynamy budować i układać swoje życie od nowa. 

Negatywne sny o Adamie i Ewie. 

Negatywny sen o Adamie i Ewie, może odzwierciedlać nasze uczucia co do zatraconych ideałów lub niespełnionych obietnic mających miejsce na początku naszej drogi, na nowym etapie naszego życia, z którym wiązaliśmy duże nadzieje. Być może byliśmy świadkiem zepsucia moralnego, utraty lojalności bliskiej nam osoby.

Czasem problem powodujący sen o Adamie i Ewie ma głębokie podłoże i dotyczy nas samych. Jest to ostrzeżenie wobec lekceważących stosunków jakie mamy względem rodziny i przyjaciół, stawianiu ich na drugim planie przez nasze samolubne postępowanie. 

Marzeniom sennym o Adamie i Ewie często towarzyszą przeróżne symbole, niejednokrotnie powiązane z końcem świata, scenariuszem zagłady, lub wyniszczającą wojną. Odzwierciedla to konieczność potężnej zmiany w życiu lub światopoglądzie śniącego. Podświadomość wymaga od nas rozpoczęcia czegoś od nowa lub zmiany kierunku myślenia. 

Sennik: Adam i Ewa w ogrodzie. 

Kiedy w naszym śnie pojawia się Adam z listkiem figowym i całkiem naga Ewa w towarzystwie węża wokół bioder to oznaka, że zdrada lub złe intencje doprowadzą nas lub nasz związek do ruiny. Warto przemyśleć nasze zachowanie.

Sennik: Rozmowa Ewy z wężem – znaczenie snu. 

Sen w którym słyszymy lub widzimy rozmowę Ewy z wężem, może oznaczać dla nas ostrzeżenie przed nieprzychylnymi nam ludźmi, którzy obrali sobie za cel doprowadzenie nas do upadku w życiu zawodowym lub prywatnym.

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: