Sennik Adwokat

Sennik Adwokat:

Znaczenie snu adwokat.

Być adwokatem: Marzenie senne o byciu adwokatem oznacza chęć wprowadzenia do naszego życia jakichś zmian, może oznaczać również naszą lojalność wobec osoby w stosunku do której zostaliśmy adwokatem. 
Będąc adwokatem we śnie jesteśmy oddani jakiejś sprawie, wspieramy pewne idee lub mocno “trzymamy się” swoich przekonań lub opinii. 

Sennik: widzieć adwokata.

Marzenie senne w którym obserwujemy adwokata w sądzie, w trakcie rozprawy – może stanowić dla nas ostrzeżenie. Pewne osoby w naszym gronie, spiskują lub knują intrygi przeciwko nam. Ktoś rozpoczyna dyskusję na nasz temat w wąskim gronie.

Sennik: widzieć adwokata, jako naszego obrońcę.

Jeśli w naszym śnie dostrzegamy postać adwokata, który jest naszym obrońcą oznacza to, że jeśli pojawią się w niedalekiej przyszłości kłopoty to możemy liczyć na wsparcie naszych przyjaciół. Niestety nie jest to tyko pozytywny sen – nadchodząca batalia przyniesie nam również sporo zmartwień.

Sen, w którym widzimy adwokata może symbolizować istotne, niewyjaśnione sprawy, które budziły, bądź nadal w nas budzą niepokój. Rozmowa z adwokatem może oznaczać chęć, pragnienie zakończenia trapiących spraw. Co czujesz, kiedy widzisz adwokata, bądź kiedy z nim rozmawiasz?

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: