Sennik aktor / aktorka

Sennik aktor / aktorka.

Sen w którym widzimy aktorkę lub aktora symbolizuje nasze podświadome dążenie do osiągnięcia przyjemności. Nasz podziw do danej gwiazdy filmowej może prowadzić do pragnienia posiadania jej cech osobowościowych lub fizycznych. 

Zastanów się więc na jakie cechy we śnie zwracałeś/łaś uwagę, które najbardziej zapadły Ci w pamięci – być może mogą to być te cechy właśnie, które powinieneś postarać się wprowadzić do swojego życia. 

Sennik bycie aktorem.

Sen o tym, że jesteśmy aktorem i występujemy w filmie lub teatrze oznacza, że nasza ciężka praca i wysyłek który jej towarzyszy w końcu się opłaci i przerodzi się w prawdziwe zyski. Sen ten wskazuje również na nasze usilne pragnienia w tej kwestii. 

W alternatywnym znaczeniu, sen o byciu aktorem może być nawiązaniem do roli, którą odgrywamy w prawdziwym życiu – być może czas to zmienić i zacząć żyć po swojemu, bez odgrywania cudzych ról. 

Znaczenie snu aktor drugoplanowy.

Jeśli śnisz o byciu aktorem drugoplanowym, oznacza to, że musisz w najbliższym czasie okazać więcej wsparcia dla otaczających Cię osób. Może Ci się wydawać, że Twoja obecność nie ma znaczenia, jednak ten sen mówi, że odgrywasz ważną rolę w czyimś życiu. 

Sen o byciu statystom. 

Jeśli we śnie zostajesz statystą, może to być odzwierciedleniem Twoich obaw, o byciu niedocenionym niezauważonym.

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: