Sennik baletnica

Sennik baletnica.

Śnienie, że jesteś baletnicą, sugeruje, że bez wysiłku pokonujesz przeszkody swojego życia. Czujesz się nieskrępowany. Jest także symbolem niewinności, kruchości i wrażliwości.

Alternatywnie niestety możesz czuć się niezdolny do osiągnięcia i dorównania ideałom, które wykreowała popularność i społeczeństwo.

Znaczenie snu o baletnicy.

Widzenie we śnie kogoś, kogo znasz jako baletnicę, oznacza, że ​​ta osoba omija pewne problemy, zamiast się z nimi konfrontować.

Sennik o balerinie.

Marzenie senne o balerinie reprezentuje aspekt Twojej osobowości, który jest doskonałym przykładem stabilności, równowagi i wdzięku. Pokazuje to, że pokonywanie przeszkód nie stanowi dla Ciebie problemu i nie wymaga dużego wysiłku.

Doskonale radzisz sobie również z omijaniem kłopotów. Cechuje Cię wyjątkowa równowaga, brak zazdrości i dyscyplina, które sprawiają, że nie boisz się upadku, porażki lub przegranej. Posiadasz zrównoważony stan umysłu, na który zapracowałeś zdobywając doświadczenie stawiając czoła wyzwaniom, których pokonanie przychodzi Ci z niewielkim trudem. Wiesz, co robisz i jesteś pewny siebie w obliczu przeciwności. 

Negatywne znaczenie snu o balerinie.

Sen o balerinie ma również negatywne znaczenie. Często oznacza on obawy związane z utratą równowagi lub stabilności w życiu na jawie.

Podświadomość mówi nam, że dyscyplina lub nasza osobowość nie są wystarczająco silne. Być może w życiu na jawie podlegasz działaniom czynników zewnętrznych, które mają Cię osłabić i celowo ukazać Twoje słabości? Sen obnaża nasze uczucie zestresowania lub zirytowania potrzebą perfekcyjnego zachowania i dorównywania ideałom.

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: