Sennik Przygoda

Sennik przygoda.

Sen – Poszukiwacz przygód

Sen w którym stajemy się poszukiwaczem przygód, reprezentuje Twoje cechy charakteru, które podświadomie poszukują nowych wyzwań oraz ekscytujących doświadczeń. Zwykle to marzenie senne pojawia się u osób, które lubią próbować nowych rzeczy, lubią ryzyko lub nieustannie starają się poszerzać swoje horyzonty. 

Przeżyć przygodę we śnie – sennik.

Oznaka, że powoli do naszego życia wdziera się rutyna, podświadomość daje nam do zrozumienia, że w naszym życiu brakuje odrobiny szaleństwa, bądź przydałby nam się odpoczynek, chwila na złapanie tchu. Zdarza się, że sen o przygodzie zostaje poprzedzony stresującą sytuacją, która miała miejsce w niedalekiej przeszłości.

Przygoda we śnie, często jest interpretowana jako rozczarowanie po niespełnionych ambicjach i zbyt dużych oczekiwaniach wobec siebie.

Sennik mistyczny – przygoda. 

Przygoda niesie ze sobą coś niespodziewanego, ma charakter pozytywny lub przeciwnie – negatywny. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujemy, oraz od tego w jaki sposób będziemy starali odczytać się sygnały występujące we śnie. Warto skupić się na emocjach występujących w trakcie naszego marzenia sennego, gdyż to one są kluczem do prawidłowej interpretacji wytworu naszej podświadomości.

Sen o tęsknocie za przygodą. Miłosne przygody we śnie.

Odczucie tęsknoty za przygodą we śnie, występuje często jako pragnienie zmiany w naszym życiu. Wywodzi się ona z niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy, lub kryzysowej sytuacji w jakiej mamy okazję się znajdować. Poszukiwanie przygód może oznaczać naszą niechęć do ustatkowania się. Zaś miłosne przygody we śnie to często efekt niedostatecznego zadowolenia z naszego związku, często spowodowanego rutyną, stagnacją, nudą. 

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: