Sennik świeca, świeczka

Sennik świeca.

Zobaczenie płonącej świecy we śnie oznacza, że możesz spodziewać się nadchodzącego ​​szczęście i nadziei.

Widzieć świece – znaczenie snu.

Znajdujesz się na wygodnym etapie swojego życia i możesz szukać duchowego oświecenia. Zapalone świece symbolizują także intelekt, oświecenie, świadomość czy poszukiwanie prawdy.

Zapalanie świecy sennik.

Zobaczenie nie zapalonej świecy oznacza uczucie odrzucenia lub rozczarowania. Nie wykorzystujesz swojego pełnego potencjału. Jeśli spróbujesz zapalić świecę, ale się nie zapali, oznacza to smutek. Wypierasz się czegoś.

Zdmuchiwanie świeczki znaczenie snu.

Widok zdmuchniętej świecy we śnie wskazuje, że poddajesz się znaczącemu aspektowi siebie. Odpuszczasz coś, co kiedyś było dla Ciebie ważne.

Wypalająca się świeca sennik.

Oglądanie, jak świeca spala się do końca we śnie, oznacza lęk przed starzeniem się i śmiercią. Ewentualnie reprezentuje strach przed impotencją seksualną.

Czerwona świeca znaczenie snu.

Zobaczenie czerwonej świecy we śnie symbolizuje intymny lub romantyczny związek. Być może nie dajesz związku uczciwej szansy i odrzucasz go, zanim zainwestujesz wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się więcej o drugiej osobie. Z drugiej strony możesz po prostu nie czuć żadnej chemii i uczuć.

Negatywne znaczenie snu o świecy.

Negatywnie świeca może odzwierciedlać ślepą lub naiwną nadzieję. Mając nadzieję, że problem sam zniknie bez próby poznania i rozwiązania go. Świeca we śnie może również odzwierciedlać Twoją nadzieję, że komuś innemu przydarzy się coś złego.

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: