Sennik włosy

Sennik włosy.

Znaczenie snu o włosach:
Twoje włosy wypadają: poczucie braku kontroli nad sytuacją;
– Innych włosy wypadają: widzisz, jak czyjeś poglądy tracą dla Ciebie ważność

Widzieć splątane włosy, lub mieć splątane włosy to symbol niepewności zamieszania w Twoim życiu. Możesz mieć problemy z właściwym odbiorem sytuacji. 

Sen o zmianie fryzury

Jeśli we śnie dokonujesz zmiany fryzury, oznacza to, że podejmujesz lub wkrótce będziesz musiał podjąć jakieś drastyczne decyzje w swoim życiu lub staniesz przed jakimś problemem, który będzie wymagał rozwiązania.

Obcinanie włosów we śnie:

Śnienie o tym, że obcinasz swoje włosy oznacza, że doświadczysz utraty siły. Możesz odczuwać, że ktoś stara się na Ciebie wpłynąć w negatywny sposób. Alternatywne tłumaczenie snu o obcinaniu włosów –  możesz zmienić soje myślenie i podejście do życia, aby eliminować negatywne przyzwyczajenia lub myśli.

Sen o czesaniu włosów.

Czesanie się lub stylizowanie włosów oznacza, że przyjmiesz nowe pomysły, koncepcje i sposób myślenia, zupełnie inny od obecnego. Możesz zacząć porządkować swoje myśli i nawyki. 

Sen o czesaniu może być sygnałem od Twojej podświadomości, że obawiasz się o to jak odbierają Cię inni, boisz się o swój wizerunek i wygląd.

Śnienie o posiadaniu długich włosów.

Śnienie, że masz długie włosy, wskazuje, że długo i dokładnie myślisz przed podjęciem jakiejś decyzji. Koncentrujesz się na jakimś planie lub sytuacji. Śnienie, że masz włosy tak długie, że przeszkadzają Ci, sugeruje, że Twoje myśli i/lub pomysły uniemożliwiają Ci pójście naprzód. Być może za dużo myślisz i nie podejmujesz żadnych działań. 

Mieć krótkie włosy we śnie.

Śnienie, że masz krótkie włosy, oznacza, że musisz zmniejszyć swój styl życia. 

Tracenie włosów we śnie.

Śnienie, że tracisz włosy, oznacza, że martwisz się przekonaniem, że się starzejesz i tracisz swój seksapil i męskość. Zajmujesz się starzeniem i swoim wyglądem. Wypadanie włosów oznacza również brak siły; nie masz mocy, aby odnieść sukces w przedsięwzięciu. Możesz czuć się słaby i bezbronny.

Sięganie po czyjeś włosy.

Śnienie, że sięgasz po czyjeś włosy lub przeczesujesz je palcami, sugeruje, że próbujesz połączyć się z tą osobą na poziomie duchowym lub intelektualnym. Odnosi się również do współczucia, opiekuńczości i miłości braterskiej.

Czuć wiatr we włosach we śnie.

Śnienie, że wiatr wieje we włosach, oznacza wolność wyrażania nieskrępowanych uczuć. 

Mieć siwe włosy we śnie.

Śnienie, że masz siwe lub białe włosy, oznacza, że właśnie uświadomiono ci coś ważnego. Jest symbolem wiedzy, mądrości i wglądu. Sen może być również metaforą sugerującą, że czujesz się „oszołomiony”. 

Mieć czarne włosy we śnie.

Sen o kimś z czarnymi lub kruczymi włosami odnosi się do kogoś, kto jest tajemniczy. Jeśli śnisz, że masz czarne włosy lub że farbujesz włosy na czarno, oznacza to, że czujesz się zamknięty. Próbujesz ukryć swoje prawdziwe uczucia.

Mieć wszy we włosach.

Sen o wszach we włosach sugeruje, że coś ciąży ci na głowie, co jest zdezorientowane. Być może robisz wielką sprawę z drobnej sprawy. Alternatywnie sen odnosi się do obaw o Twój publiczny wizerunek. 

Wyszukaj swój sen

Najnowsze interpretacje snów:

Najczęściej wyszukiwane sny: